Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Rīgā notiks pasaules čempionāta posms pumptrack braucējiem

Ziņa publicēta: 16.05.2018 21:26
Sestdien, 19. maijā, Rīgas Centra sporta kvartālā (Barona ielā 116a) pirmo reizi pasaulē norisināsies viens no “Red Bull Pump Track World Championship” kvalifikācijas posmiem. Entuziastiskie velo braucēji tiek aicināti reģistrēties, lai cīnītos par labāko rezultātu un būt vienam no diviem uzvarētājiem, kuri dosies uz fināla sacensībām Šveicē.
Sacensību dienā Barona ielas velo trasē vairāk kā 150 dalībnieki uz velo veiks kvalifikācijas braucienus pa vienam, braucot pilnu trases apli. Tālāk labākie pāri cīnīsies plecu pie pleca, braucot vienlaicīgi pa divi. Ātrākajam vīriešu un sieviešu grupas braucējam tiks nodrošināts pilnībā apmaksāts brauciens uz fināla sacensībām, kas notiks Šveices kūrorta pilsētā Lenzerheidē 7. septembrī.

Sacensību kvalifikāciju posmi aptvers 4 kontinentus un vairāk kā 20 dažādās pasaules valstis un to velo trases, piemēram, Jaunzēlandē, ASV, Francijā, Japānā un Igaunijā. Viens no “Red Bull Pump Track World Championship” pasākuma mērķiem ir popularizēt aktīvo dzīvesveidu, velo kultūru, iedvesmot ikvienu izmantot to, ko sniedz šāda jauna tipa aktivitāšu vieta, kā arī veidot pamatus vēl iepriekš nepieredzētam sporta veidam, kas aizrauj ne tikai braucējus, bet arī skatītājus. Latvijas kvalifikācijas sacensības organizē Velosolutions Baltics un Red Bull.

“Ir aizraujoši vērot sporta tendenču attīstību, ekstrēmo nozaru paplašināšanos un jaunu sporta veidu rašanos ne tikai citviet pasaulē, bet arī mūsu pašu zemē, kur pirms pāris gadiem nekad nebūtu domājuši, ka izbūvēsim 3000 m2 lielu, 300 m garu asfalta velo trasi Barona ielā, kas kļuvusi par vienu no apmeklētākajām aktīvās atpūtas vietām Rīgā. “Red Bull Pump Track Word Championship” ir vēl neizsapņots braucēju sapnis, ko šogad realizēsim, demonstrējot velosipēdistu spēcīgo kultūru un entuziastisko garu,” stāsta Velosolutions Baltics vadītājs Jānis Jansons.

Pump track ir speciāli konstruēta trase, kas sastāv no dažāda izmēra kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem. Velo trasi raksturo multifunkcionalitāte – ikdienā to iespējams izmantot ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem, piemēram, kalnu, pilsētas un BMX velosipēdiem, longbordiem, skrituļslidām, skrituļdēļiem, skrejriteņiem.Vairāk informācijas - redbullpumptrackworldchampionship.com 

Pasākums tapis sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Apdrošināšanas akciju sabiedrību “BTA Baltic Insurance Company”.
Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 9 + 3 =
Preses relīzēm, paziņojumiem, cita veida informācijai:

Ziņojiet par jaunumiem


Partneri un draugi
 »
Top.LV