Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 6. maijā - Steel Vintage Ride 2018

Ziņa publicēta: 02.05.2018 21:45
Steel Vintage Ride nu jau kļuvis par pilntiesīgu Rīgas Velo nedēļa sastāvdaļu. Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad Steel Vintage Latvia aicina visus steel vintage šosejas un treka velosipēdu fanus uz Steel Vintage Ride – mierīgu izbraucienu ar saviem vintāžas šosejas un treka velosipēdiem.
Starts – rixie.lv RIGA (Brīvības gatve 296, Rīga)

Galamērķis – Ķengaraga promenāde

Piedalīšanas nosacījumi:

Steel Vintage Ride gaida visus, kuru steel vintage šosejas un treka velosipēdi ražoti aptuveni pirms 1995. gada. Galvenais nosacījums - velosipēda rāmim jābūt ražotam aptuveni pirms 1995. gada, savukārt pārējās velosipēda detaļas var būt arī jaunākas (neo-retro komplektācijā). Protams, vēlams, lai velosipēdi un arī pašu braucēju apģērbs un atribūtika būtu pēc iespējas autentiskāki, jo Steel Vintage Ride mērķis ir pulcēt vienuviet steel vintage velosipēdu entuziastus un cienītājus.

Ja neesi drošs vai Tavs velosipēds atbilst minētajiem nosacījumiem, droši pievienojies mūsu Facebook grupai Steel Vintage Latvia - Discussions | Buy & Sale un publicē velosipēda bildi ar aprakstu. Grupas biedri ar prieku Tev palīdzēs to noskaidrot.

Steel Vintage Ride dienā:

2018. gada 6. maijā, sākot no plkst. 12:00, visi pulcējas rixie.lv RIGA mītnesvietā. 13:00 visi kopīgi startē līdz Ķengaraga promenādes tālajam galam. Pa ceļam apriņķojam Brīvības pieminekli par godu Latvijas simtgadei! Līdzi ņemam sviestmaizes un dzērienus, jo galamērķī ieplānots neliels pikniks.

Lai arī dalībniekiem netiek obligāti prasīts lietot ķiveri, jo brauciena formāts nav domāts kā sporta brauciens, tas tomēr ir ieteicams. Tāpat visiem dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un jāciena pārējie satiksmes dalībnieki.

Organizē – Steel Vintage Latvia
Plakāta dizains – Evita Kļaveniece
Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 4 + 2 =
Preses relīzēm, paziņojumiem, cita veida informācijai:

Ziņojiet par jaunumiem


Partneri un draugi
 »
Top.LV