Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Metāla svētkos aicina doties veloekskursijā kopā ar Pepiju

Ziņa publicēta: 02.09.2015 14:47
5.septembrī no pl. 10:00 līdz 16:00 Jelgavā, Pasta salā, notiks Metāla svētki. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs svētkos aicina doties veloekskursijā pa Pasta salu kopā ar Pepiju, vērot Flyboard paraugdemonstrējumus, kā arī iegūt plašu informāciju par tūrisma iespējām pilsētā un apkārtnē Jelgavas reģionālā tūrisma centra info teltī.
Sestdien no pl. 12:00 līdz 13:30 ikviens ir laipni aicināts doties bezmaksas veloekskursijā. Kopā ar Pepiju būs iespēja izzināt Pasta salu un iepazīt Metāla svētku dalībniekus. Papildus Pasta salas izzināšanai, Pepijas velomānija iepazīstinās ar savu piedāvājumu - došanos ekskursijās ar velosipēdiem un iespēju tos iznomāt. Lai padarītu izbraucienu košāku, dodoties ekskursijā, Pepija aicina katru papildināt savu tēlu, ar kādu aksesuāru Pepijas gaumē! Ekskursijas sākums pie Jelgavas reģionālā tūrisma centra info telts Pasta salā.

Pl. 14:00 uz Lielupes ūdeņiem notiks paraugdemonstrējumi lidojumam ar Flyboard. Flyboard ir ūdens motocikla jaudas, veikborda, ūdesslēpju un akrobātisko triku apvienojums, kas ļauj lidot pat līdz 12 metriem virs ūdens, nirt kā delfīnam un izbaudīt pilnīgu lidojuma brīvību.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina izbaudīt atvasaras dienas un iepazīt Jelgavu no neierastāka skatu punkta, dodoties izbraucienā ar vikingu liellaivu "Nameisis", izklaides kuģi "Mītava", senatnīgo kuģīti "Frīda" un motorjahtu "Carpe Diem". Sestdien no pl.11:00 Lielupes labā krasta promenādē aktīvu atpūtu uz ūdens būs iespējams izbaudīt, izmēģinot braucienu uz SUP dēļa - tas ir kā liels sērfa dēlis, kuru airē, stāvot kājās.

No pl.10:00 līdz 16:00 Pasta salā darbosies Jelgavas reģionālā tūrisma centra info telts. Šeit ikviens varēs iegūt plašu informāciju par tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē. Būs pieejami arī dažādi tūrisma materiāli - kartes, bukleti, velobrošūras u.c.

Metāla svētku tēma šogad ir "Metāla laikmets". Svētkos ikvienam būs iespēja iegūt informāciju par metālapstrādi, karjeras iespējām šajā nozarē, iepazīties ar dzelzs laikmeta liecībām, kā arī vērot paraugdemonstrējumus un piedalīties sportiskās aktivitātes.

Plašāku informāciju par svētku norisi un tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē iespējams saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1 (Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā), tālr. 63005447, tic@tornis.jelgava.lv, www.visit.jelgava.lv.

Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 13 + 1 =
 »
Top.LV