Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
Latvijas simtgades projektā TUESI.LV - Guntis Seregins, Saulkrastu velo muzeja vadītājs
Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par velo muzeja vadītāju Gunti Sereginu Saulkrastos: http://tuesi.lv/tik-vienkarsi/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros. lasīt tālāk »
Lsm.lv skatāma filma VELOSIPĒDI PRET AUTOMAŠĪNĀM
Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv skatāma nesen televīzijā demonstrētā dokumentālā filma Velosipēdi pret automašīnām. Noskaties - ir tā vērts!
Kā izvēlēties savu labāko draugu – velosipēdu?
Pārpublicējam interneta lapā Kaizveleties.lv publicētos ieteikumus tiem, kas vēlas iegādāties divriteni, bet nav tik pieredzējuši šajā jomā, lai zinātu, kam jāpievērš uzmanība.
Dāvanas viskaislīgākajiem velomīļiem!
Ziemassvētki jau ir teju teju aiz stūra un līdz ar to jau pienācis laiks sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem. Bet ko dāvināt tiem, kuriem bez velosipēda un ceļa šķietami neko citu vairs nevajag – taču gribas ko unikālu? Izrādās, ka piemeklēt īpašas dāvanas pašiem lielākajiem velomāniem nemaz nav tik nereāli!
Bezdievīgās velojoslas
Ja cilvēki vēlas atrast, par ko pastrīdēties,tas vienmēr ir paveicams. Šoreiz, izrādās, ASV galvaspilsētā Vašingtonā kādas pilsētas austrumu daļā esošas baznīcas tiesības šķiet apdraudējusi turpat blakus plānotā velojosla – un par to nu izcēlies gaužām nopietns (vismaz no baznīcas puses) strīds.
Cīņa par velosipēdistu tiesībām ātrvilcienos
Eurostar, ātrgaitas vilcienu tīkls, kas apvieno un savieno Londonu, Parīzi un Briseli, braucot pat ar ātrumu 300 km/h no pirmā novembra ir aizliedzis velosipēdu pārvadāšanu vagonos, to ļaujot tikai sadalītā un iepakotā veidā. Daudzas velosipēdistu organizācijas ir iesniegušas protestus un iesniegumus vilcienu tīkla vadībai, skaidrojot, ka šādas izmaiņas daudzus velosipēdistus atturēs no vilcienu izmantošanas.
 
1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
 »
Top.LV