Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2
Aicina studentus piedalīties aptaujā par pārvietošanos
Rīgas domes Satiksmes departaments aicina studentus piedalīties aptaujā, atbildot uz jautājumiem par pārvietošanās paradumiem. lasīt tālāk »
Rīdzinieki pārsteigti par PTP-Cycle konsultantu apciemojumu, paradumus maina lēni
Juglas un Teikas iedzīvotāji, pie kuriem PTP-Cycle jeb personalizētās ceļojumu plānošanas velobraucējiem projekta ietvaros viesojās konsultanti, lielākoties bija pārsteigti par to, ka kāds vēlas mainīt viņu pārvietošanās ieradumus. Un lai arī liela daļa uzrunāto ar interesi noklausījās konsultantu piedāvājumā izveidot individuālu videi un veselībai draudzīgu pārvietošanās maršrutu, uzreiz pārsēsties uz velosipēda bija gatavs tikai retais.
Noder arī Rīgā gūtā pieredze velo popularizēšanā
Projektā „Personalizēta ceļojumu plānošana riteņbraucējiem PTP-Cycle” izmantotā metodoloģija šobrīd tiek testēta visās projekta partnerpilsētās - Rīgā, Ļubļjanā, Antverpenē, Burgos un Londonas Griničas un Haringejas rajonos.
PTP-Cycle piedāvājums pašvaldībām, uzņēmumiem, augstskolām
Projekta „Personalizēta ceļojumu plānošana riteņbraucējiem PTP-Cycle” ietvaros virkne bezmaksas pakalpojumu tiek piedāvāta tām pašvaldībām, uzņēmumiem, augstskolām, kuras vēlas mudināt savus iedzīvotājus/darbinieku/studentus ikdienā vairāk lietot divriteņus.
Notikusi pieredzes apmaiņa par PTP-Cycle dalībvalstīs
Noslēdzoties starptautiskā Personalizētās ceļojuma plānošanas projekta jeb PTP-Cycle (Personalised Travel Planning for Cycling) pirmajai fāzei, tā dalībnieki dažādās valstīs apkopojuši gan veiksmes faktorus, gan izaicinājumus.
Studenti brauktu ar velosipēdiem, ja būtu drošas novietnes
Latvijas augstskolu studenti vēlētos ikdienas gaitās vairāk izmantot velosipēdu, taču viņus attur drošu velonovietņu trūkumus pie mācību iestādes, veikaliem un citiem objektiem. To vai nu vienkārši nav, vai arī novietnes ir par mazu, tādēļ ilgtspējīgas pārvietošanās pilsētā nodrošināšanā lielāku pienesumu jādod arī augstskolām, kultūras iestādēm un tirdzniecības vietām. Šādas atziņas izriet no PTP-Cycle jeb personalizētās ceļojumu plānošanas velobraucējiem projekta ietvaros veiktās studentu aptaujas.
 
1  2
 »
Top.LV