Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
CSDD aicina skolēnus pieteikties konkursā "Gribu būt mobils"
Lai palīdzētu skolēniem apgūt kvalitatīvas zināšanas par satiksmes drošības jautājumiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8. klašu skolēnus šajā mācību gadā piedalīties konkursā "Gribu būt mobils”. lasīt tālāk »
Intervija ar Jāni Belecki. Rīga gatavojas Pasaules velokurjeru čempionātam
Augusta vidū Kanādā notika 25. Pasaules velokurjeru čempionāts. Pasākums, kura pirmsākumi meklējami 1993. gadā Berlīnē, katru gadu pulcē vairākus simtus pilsētas riteņbraucējus no visas pasaules, radot lielākos urbānās velokultūras svētkus gadā. Arī Rīgas ielās sastopamie velokurjeri no SIA “Velokurjers” kopš 2011. gada piedalās šajās sacensībās, nesot Latvijas vārdu starp pasaules ātrākajiem, spēcīgākajiem un gudrākajiem pilsētas un velosipēdu pavēlniekiem.
Ziemas velobrauciens Maskavā -27C salā pulcē 300-400 dalībnieku
Maskavā 8. janvārī Let’s bike it ieplānotais velobrauciens norisinājās neskatoties uz valsts iestāžu darbinieku aicinājumu atcelt pasākumu lielā aukstuma dēļ, ar to parādot, ka daļa maskaviešu ir gatavi braukt ar velosipēdu neatkarīgi no laikapstākļiem vai gadalaika.
Latvija pirmā atbalsta ES velostratēģijas nepieciešamību
LR satiksmes Ministrs Uldis Augulis ir pirmais ministrs Eiropas Savienībā, kurš izteicis publisku atbalstu Eiropas Riteņbraucēju federācijas iniciatīvai par Eiropas Savienības riteņbraukšanas stratēģijas izstrādes nepieciešamību.
Bijušajam Londonas mēram aizliedz braukt ar divriteni
Drošības apsvērumu dēļ Lielbritānijas ārlietu ministram, bijušajam Londonas mēram Borisam Džonsonam ir aizliegts braukt pa Londonu ar divriteni, ziņo The Sun. Tas ir smags trieciens politiķim, kurš būtiski veicinājis velosatiksmes attīstību Lielbritānijas galvaspilsētā.
Rīgas kungi Lielajā Kristapā 2016
“Latvijas koda” filma par velokurjeriem “Rīgas kungi” guvusi uzvaru visās trīs “Lielā Kristapa” kino balvas izvirzītajās nominācijās.
 
1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
Preses relīzēm, paziņojumiem, cita veida informācijai:

Ziņojiet par jaunumiem


Partneri un draugi
 »
Top.LV